Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Yukarı Bak ! (UP)

8 Ekim 2011 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.437 Kez Ziyaret Edildi.

Merhaba Arkadaşlar,
Sitemiz Kuşaklardır Yukarı İmlecini Yukarı Bak(Up) Adında Bir Film Üzerine Yapmıştı. Sitemize Giren Bazı Kişiler Mesaj Atıyordu “Siz Bunun Filmini İzlediniz Mi?” Bende Ne Diyeyim “Evet” Diye Cevap Veriyordum. Bana Sürekli “Bende Merak Ettim Şimdi” Diyorlardı. Bende Merakınızı Gidermek İçin Bu Güzel ve Harika Filmi Sizlere Sundum. Beğenmeniz Dileğiyle.
Neyse Biz Konuya Geçelim:
Hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika’nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksen’ın hikayesinin anlatıldığı yeni bir komedi. Ancak Carl, yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder: fazlasıyla iyimser, doğa kaşifi 8 yaşındaki Russel’ı.Film Tamamen HD’dir. İyi seyirler dileriz.

1. Kısım

2. Kısım

3. Kısım

4. Kısım

5. Kısım

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac