Çatlak Dünya » Anasayfa » İnternet Haberleri

Youtube ile Harlem Shake Yapın!

4 Mart 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.661 Kez Ziyaret Edildi.

Youtube ile Harlem Shake Yapın!

Harlem Shake çılgınlığına Youtube da katıldı.

Son günlerde adeta bir çılgınlık haline gelen Harlem Shake’i herhalde bilmeyen yoktur. Son haftaların en popüler akımı olan Harlem Shake, ‘Harlem Shake’ adıyla Youtube’a yüklenen 30 saniyelik dans videolarından oluşuyor. Bu videoların ilk 15 saniyesi bir grup içerisindeki bir kişinin tek dansı ile geçerken diğer 15 saniyesinde ise ortalık karışıyor.

Bu çılgınlık, videoların milyonları bulunan izlenme sayılarıyla o kadar yayıldı ki her alandan herkes Harlem Shake yapar oldu. Son olarak bu çılgınlığı Youtube katıldı. Youtube ile Harlem Shake yapmak için yapmanız gereken tek şey ise, Youtube’un arama çubuğuna ‘do the harlem shake’ yazmanız.

Bu anahtar cümleyi Youtube’un arama çubuğuna yazdıktan sonra hemen son günlerde çok fazla duyduğunuz Harlem Shake şarkısı çalmaya başlıyor. Ardından Youtube’un logosunun solo dansı bizleri karşılıyor. ve finalde ise her zamanki gibi ortalık karışıyor. Siz de hemen Harlem Shake yapmak için Youtube’un arama çubuğuna ‘do the harlem shake’ yazmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


  Gelen Aramalar 
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac