Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

Xperia Z4 Compact, iki gün sonra gelebilir!

17 Mayıs 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 340 Kez Ziyaret Edildi.

2015051111540083272

Sony’nin bir sonraki Compact telefonu, yeni söylentilere göre çok yakında ortaya çıkabilir!

Yeni dedikodular doğru çıkarsa, Sony’nin Xperia serisi 13 Mayıs’ta yeni bir Z4 Compact ile genişleyebilir.

Rusça web sitesi mobiltelefon.ru’nun iddiasına göre Sony Xperia Z3 Compact’ın devamı olacak telefonun adı, Japonya’nın mobil operatörü Docomo sayesinde ortaya çıktı. Sağlayıcıya göre Xperia Z4 Compact’ın tanıtılacağı tarih, 13 Mayıs olacak. Xperia Z4 Compact’ın hangi teknik özelliklerle geleceği konusunda ise herhangi bir ipucu yok. Ancak şimdiye kadarki “Compact” modellere bakarsak, amiral gemisi modelin daha taşınabilir, ancak önemli özelliklerinin tümünü içeren bir sürümüyle tanışmayı bekleyebiliriz.

hi-tech.mail.ru’ya göre Xperia Z4 Compact’ın tanıtımı, Xperia Z4‘ün uluslararası sürümünün tanıtımından önce gerçekleşebilir. Bu arada Sony’nin geçtiğimiz günlerde selfie’lere önem veren Xperia C4‘ü tanıttığını da hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac