Çatlak Dünya » Anasayfa » Bilgisayar Haberleri

Windows 10 yapı 10022’den yeni sızıntı!

23 Şubat 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 379 Kez Ziyaret Edildi.

2015022309442875372

Windows 10’un sızan son ekran görüntüsü, yeni bir yapının çok yakında elimizde olacağını söylüyor!

Windows 10‘un internete görüntüleri sızan yeni yapıları, yeni sızıntıların habercisi olabilir. Henüz internete sızan 10014 numaralı yapının ardından fbl_impressive dalına ait 10022 numaralı yapı da Microsoft’un dışına sızmış durumda.

10022 numaralı yapının kurulum dosyaları şu an için henüz internete düşmüş değil. Ama ekran görüntüleri ile karşımızda duran sızıntının fbl_impressive dalına ait olması özel bir anlam taşıyor çünkü bir sonraki herkese açık teknik önizleme sürümünün bu daldan gelmesi beklenmekte. Yapı 10022’nin Microsoft’un dışındaki ellere ulaşması, yakında tamamen sızacağının da göstergesi olabilir.

Yayınlanan ekran görüntülerine bakarak yapıların yeni bir işlev sunmadığını söylemek mümkün. Önceki sızıntılarda ve bu sızıntılarda görünen, alıştığımızdan farklı Geri Dönüşüm Kutusu simgesinin ise RTM’de (üreticilere ulaşacak sürüm) değişeceği söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac