Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

Windows 10 Mobile’a kamera güncellemesi!

29 Kasım 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 327 Kez Ziyaret Edildi.

2015110617483967299

Windows 10 Mobile’ın belki de en önemli uygulaması, yeni yeteneklerle güncellendi!

Microsoft, belirli akıllı telefon modellerine slow-motion video çekim özelliği getirecek Windows 10 Mobile Kamera uygulamasıyla ilgili bir güncelleme yayınladı. Bu heyecan verici özelliğin en talihsiz bölümü de sadece Lumia 930, Icon ve 1520 modelleri için geçerli olması.

Güncelleştirmenin diğer Lumia cep telefonlarına ulaşıp ulaşmayacağı henüz bilinmiyor ancak yaklaşan Lumia 950 ve Lumia 950 XL modellerinin büyük ihtimalle bu özelliği destekleyeceği ifade ediliyor.

Video çekim moduna geçiş yapıldığında, 720p kalitesinde 120 fps slow-motion çekim yapabilmenizi sağlayacak özellik bir kaplumbağa simgesi ile sunulacak.

Uygulama güncellemesi sadece Windows 10 Mobile önizleme sürümünü çalıştıran kullanıcılar için geçerli durumda. Yeni kamera uygulamasını denemek için en son önizleme yapısını indirip kamera uygulamasını güncellemeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac