Çatlak Dünya » Anasayfa » Bilgisayar Haberleri

Windows 10, kilit ekranını değiştirin

7 Ağustos 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 597 Kez Ziyaret Edildi.

2015080411503176985

Windows 10’u özelleştirmek isteyenler bu minik araçla işe kilit ekranından başlayabilir…

Windows 10’a geçtiğiniz ve hemen bazı özelleştirmelere başlamak mı istiyorsunuz? O halde işe kilit ekranından başlayabilirsiniz. Ortaya çıkan bu minik araçla birlikte kilit ekranı da dahil olmak üzere birkaç küçük ayar daha yapabiliyorsunuz.

Windows 10’u özelleştirmeye, normalde değiştiremediğimiz kilit ekranı arka planından başlamak isteyenlere güzel haber. Windows 10 Login Background Changer olarak ortaya çıkan bu küçük yazılımla kilit ekranında yer alan arka planı kolayca istediğiniz başka bir görselle değiştirebiliyorsunuz.

Github isimli internet sitesi üzerinden indirilebilecek olan Windows 10 Login Background Changer, kullanımı kolay bir yazılım. Ekranın sağ panelinde kendini gösteren yazılım, değiştirmek istediğiniz arka planı seçip “tamam” diyeceğiniz bir basitlikte hazırlanmış. Yalnızca arka plan fotoğrafı değil, isterseniz arka plana renk de atayabileceğiniz uygulama, böylece Windows 10’a ilişkin “ince ayarakımının başlamasına ramak kaldığının da bir nevi göstergesi.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac