Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Watch Dogs 2’den “Cinsel Organ” Çıktı!

10 Aralık 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 8 Kez Ziyaret Edildi.

Ubisoft’un yeni oyununda oyun tutkunlarının rastladığı bu karakter, firmaya zor anlar yaşattı!

Watch Dogs 2‘nin sorunları, multiplayer modunda yaşananları aşmış görünüyor. Watch Dogs 2 oyuncuları, oyundaki kadın karakterlerden birinin “tamamen render edilmiş cinsel organa” sahip olduğunu söylüyor. Bu durum Ubisoft tarafından doğrulanırken firma, sorunu birkaç gün içinde yayınlayacağı yama ile çözeceğini duyurdu.

Ubisoft, epostasında firmanın NPC modellerinden birinin aşırı detaylı biçimde render edildiğinin farkında olduğunu söyledi ve bu durumdan dolayı özür diledi. Firma sözlerine şunları ekledi: “Watch Dogs 2 yetişkin puanlandırmasına sahip bir oyun ancak bu NPC modelini bu hafta yayınlanacak bir yama ile güncelleyeceğiz ve oyundaki diğer NPC modelleriyle daha tutarlı bir hale getireceğiz.”

Sözkonusu görüntü ilk olarak Neogaf kullanıcısı Goron2000 tarafından oyun içi kamerayla alınmıştı. Görüntü daha sonra Sony tarafından PlayStation Network’ten kaldırıldı ve kullanıcının hesabı askıya alındı. Bu yüzden Watch Dogs 2 oynarken bu cinsel organla karşılaşmanız halinde, Sony’nin kurallarını çiğneyip, hesabınızın askıya alınmaması için onu Sony’nin sosyal ağ işlevleri üzerinden paylaşmamanızda fayda var.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac