Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Vay ! vay ! Kimi Vedalarda Hoşçakal Denilmez!

13 Ekim 2011 | Yazar: Mikail Karaıslı | Yorum yok | 1.654 Kez Ziyaret Edildi.

Leyla ile Mecnun dizisinde setde yaşanan kavga ve ardından dizinin yönetmeni Onur Ünlü’nün kanser teşhisi ile ameliyat olması nedeniyle dizi çekimlerine bir süre ara verilmişti. Geçtiğimiz pazartesi günü Kolaj bölümü ile ekrana gelen Leyla ile Mecnun dizisi, Zeynep Çamcı’nın diziye katılmasıyla ve Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğuna geçmesi ile dizi çekimleri tekrar başladı. Dizinin senaristi Burak aksak ise Twitter’dan yaptığı açıklamada ”leyla ile mecnun, yaşanan sıkıntılı günler nedeniyle ufak bir ara vermek zorunda kaldı. ama en kısa zamanda yine olaylar olaylar ” diye yazarak dizideki değişikliklerin, diziyi etkilemeyeceği konusunda izleyenlerin yüreğine su serpti.

Bu arada ”Leyla İle Mecnun” filiminin Yeni Leyla’sını Yazmak İsterim Ama Ben Aynı Kodroyu İsterdim Açıkcası:(

Leyla ile Mecnun dizisinde Ezgi Asaroğlu’nun diziden ayrılmasıyla dizi ekibine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Zeynep Çamcı’nın diziye katılmasının ardından, Müge Boz’da diziye katıldı. Leyla karakterinin dizide trafik kazasında öldürülüp, Leyla’nın kalbi dizye katılan 2 oyuncudan biri Sedef yada Şirin karekterine verilecek. Diziye yeni katılan Müge Boz u tanıyalım.

Müge Boz İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu.Ardından Anadolu Üniversitesi Sinema TV Bölümü’nü bitirdi.Müge Boz Ayrıca modellik de yapmaktadır.Melekler Korusun adlı dizinin ilk bölümlerinde rol almıştır.
Oynadığı Reklamlar
– Turkcell 3G Görüntülü Görüşme
– Arçelik Autologic Çamaşır Makinesi
– Nescafe 3′ü 1 Arada

Müge Boz Resimleri

SANA İSE  HOŞCAKAL DEMEK İSTEMEZDİM 🙁

Ezgi Asaroğlu

LAN BEN PİSKOPATA BAĞLADIM 😀

 

 

Den här säsongen tar Royal Princess liknande stil, fantastiska blixtar av klädda och identifierade som en viktig bröllop, mjuka linjer, elegant och avkopplande känsla av den totala Bröllopsklänningar

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mikail Karaıslı

Ben Mikail, Denizli'de doğudum.Webmasterliğe merakım 2007 de başladı.Ve tabi Bedava Sitemle baş koydum bu yola arada yoluma zorluklarda cıksa site işinin peşini bırakmadım. İlk sitem ''MikoSanil'di uğraştım biraz bazı sitelerde yazarlık yaptım . Geçen senelerde "E-ticaret" siteleri tasarlayıp satışa sundum. Ve gayette başarılı oldum. Hayatta Bir Fark Yaratmak İçin Uğraşıyorum...

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac