Çatlak Dünya » Anasayfa » Sosyal Medya

Twitter’dan yepyeni bir hizmet!

20 Mayıs 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 814 Kez Ziyaret Edildi.

Mikro blog hizmeti Twitter, her geçen gün müthiş bir hızla artan potansiyeline karşılık yapısal değişikliklere neredeyse hiç gitmiyor.

Twitter’a dair son dönemde yapılan en köklü değişiklik de arabirimin yenilenmesi olmuştu.

Ülkemizde de bir hayli popüler olan Twitter’ın resmi blog sayfaları üzerinden pek de beklenmedik yeni bir hizmetin duyurusu yapıldı. Gündemin müthiş bir hızla değiştiği Twitter’da gelişmeleri takip etmekte zorlanan kullanıcılara özel yeni bir hizmet sunmaya başlayan Twitter, bundan böyle kullanıcılarına haftalık bir bülten gönderecek.

Her kullanıcıya özel olarak türetilecek olan bültenlerde, kişilerin takip ettikleri hesaplar doğrultusunda Twitter’a yansımış konular seçilecek. Ayrıca sizin takip ettiğiniz hesaplar üzerinden yapılmış retweet’ler ve favori eklemeleri de yine bu bültende yer alacak.

An itibariyle tüm kullanıcılarda aktif olarak gelen bu hizmeti sonlandırmak isterseniz hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://twitter.com/settings/notifications bağlantısına erişerek, sayfanın en sonundaki işareti kaldırmanız yeterli olacak.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac