Çatlak Dünya » Anasayfa » Android

Twitter mobil uygulamalarına iki yeni işlev!

7 Nisan 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 386 Kez Ziyaret Edildi.

twitter-mobile

Biz Twitter’a arka kapıdan girme uzamanı olmaya çalışırken, Twitter da yeniliklerine devam ediyor!

Twitter, yaptığı bir yenilikle fotoğraflarda 10 kişiyi birdenetiketlemenize izin verecek. Kişileri etiketlemek, karakter limitinizi etkilemeyecek. Etiketlemek için @ karakterini istediğiniz kadar kullanabileceksiniz.

Twitter’da herhangi bir kimsenin fotoğrafında etiketlendiğinizde, buna dair bir uyarı alacaksınız. Bu tür uyarıları alıp almamak konusundaki değişiklikleri Ayarlar altından yapabileceksiniz.

Sosyal ağın yaptığı bir başka değişiklik ise mobil kullanıcıların tek tweet’e dört fotoğraf sığdırmalarına izin veriyor. Tweet’inize fotoğrafları eklediğinizde otomatik olarak bir kolaj oluşturuluyor. Diğer kullanıcılar, fotoğrafları tam olarak görmek için üzerine dokunabiliyor.

iPhone kullanıcıları, çoklu fotoğraf yükleme işlevini bugünden itibaren kullanmaya başlayabilecek. Android kullanıcıları ise “yakında” işlevden faydalanabilecekler. Fotoğraf etiketleme ve çoklu fotoğraflı tweet işlevleri, gömülü tweet’lerde de görünebilecek.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac