Çatlak Dünya » Anasayfa » Sponsorlar

Türkiye’nin Video Gündemi Curcuna.com

28 Eylül 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.116 Kez Ziyaret Edildi.

https://i0.wp.com/www.curcuna.com/img/logo-normal.png?resize=214%2C56Teknolojiyle birlikte hayatımıza giren internet sayesinde birçok alışkanlığımız değişti. Bunlardan biriside eğlenme alışkanlığımız. Artık günün yorgunluğunu internette atıyoruz. Birçok kullanıcı internette ki video sitelerinde video izleyerek stres atıyor. Ama birçok video sitesi var kullanıcılar kararsız kalıyor. En büyük şikayetleri ise sitelerin reklamla kaplı olmasıdır. Tamda bu noktada curcuna.com devreye giriyor. Basit kullanıcı menüsü basit ara yüzü ile dikkat çekiyor curcuna.com. Ayrıca site geniş video arşivi ile de ziyaretçilerin isteklerini karşılıyor. Birçok video sitesinden siteyi ayıran özelliklerin başında sitenin basit kullanıcı menüsü bulunuyor. Öyle ki ziyaretçi sitede aradığı tüm videoları rahatlıkla bulabiliyor. Böylece ziyaretçiler gözü yoran karmaşık menülerle uğraşmak zorunda kalmıyor.

Ayrıca sitenin video arşivi sürekli olarak güncelleniyor. Öyle ki popüler video bölümünde çok izlenen videoları görebilirsiniz. Böylelikle sitede ziyaretçilerin izlediği videolar arasında seçilen videoları görürsünüz. Ayrıca siteyi sosyal medyada takip ederek yapılan tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Birçok video sitesinde sosyal medya desteği yoktur. Ayrıca sitede ki bölümler herkese hitap etmektedir. Aradığınız tüm videoları bulabilirsiniz. Bölümlerden biriside günün en çok izlenenleri bölümüdür. Bu bölümde günün çok izlenen videolarını takip edebilirsiniz. Ayrıca yeni eklenen videolarda ziyaretçilere sunulmuş durumdadır. Sitenin hitap ettiği kesim tüm yaş aralığını kapsamaktadır. Çünkü dini videolardan müzik videolarına komik videolar‘dan kamera şakalarına kadar bir şok video türü mevcuttur. Böylelikle site geniş video yelpazesi ile kendini sürekli yenilemektedir. Ayrıca siteye sizde video yükleyebilirsiniz. Böylelikle yüklediğiniz videolar birçok kişiye ulaşacaktır. Site tasarım itibariyle kullanıcı dostudur. Böylelikle tüm kullanıcılar rahatlıkla sitede yapmak istediklerini yapabilirler.

Ayrıca site basit kullanıcı menüsü ve kullanışlı ara yüzü ile de sizlere keyifli bir ortam vaat ediyor.Sizde curcuna.com adresini ziyaret ederek birçok video türünden istediğinizi izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


  Gelen Aramalar 
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac