Çatlak Dünya » Anasayfa » Eğitim & Bilgi

Trump, yanında akıllı telefon taşımıyor!

29 Haziran 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 10 Kez Ziyaret Edildi.

Trump, yanında akıllı telefon taşımıyor!

ABD’nin tartışılan başkan adayı Trump hakkında, herkesi şaşırtan ilginç detaylar ortaya çıktı!

Bir süredir yalnızca ABD ve uluslararası politika gündeminin değil, bir şekilde teknoloji dünyasının da gündeminde kalmayı başaran ABD‘nin Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump‘ın yanında bir cep telefonu taşımadığı iddia edildi!

Bloomberg’de yer alan habere göre, Trump aynı zamanda e-posta bile kullanmıyor. Daha önce hem bir iPhone‘la hem de Samsung cihazıyla resmi hesabından tweet’ler attığı ortaya çıkan Trump’ın bir telefon taşımıyor olması oldukça tuhaf görünebilir. Fakat CNN’e yaptığı açıklamada Trump söz konusu tweet’lerde yazılanları yanındaki yardımcılarına ilk önce sesli olarak aktardığını daha sonra bunların onlar tarafından Twitter’da paylaşıldığını açıkladı. Trump, akşam saat 19’dan sonra tweet’leri bizzat kendisinin yazdığını ifade etti.

Bu durumda aslında bir akıllı telefondan bizzat yararlandığı anlaşılan Trump’ın neden normalde yanında akıllı telefon taşımadığı ise halen merak konusu.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac