Çatlak Dünya » Anasayfa » Bilgisayar Haberleri

Threshold 2, 10 Kasım’da geliyor!

5 Kasım 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 239 Kez Ziyaret Edildi.

2015110310443881872

Windows 10’un beklenen tarihte gelmeyen güncellemesi Threshold 2 için yeni tarih, belli oldu!

Windows 10’un beklenen Threshold 2 güncellemesinin 2 Kasım’da gelmesi bekleniyordu, ancak bu gerçekleşmedi. Şimdi ise güncellemenin ne zaman gelebileceğine dair yeni bir ipucu var.

Cortana’nın Hindistan’a ne zaman geleceğini cevaplayan bir Microsoft destek mühendisi, bu desteğin “Kasım güncellemesiyle” 10 Kasım’da sunulacağını söyledi. Böylece güncellemenin önümüzdeki hafta Salı güncellemeleriyle birlikte geleceği anlaşılmış oldu.

Threshold 2 güncellemesinin yaptığı yenilikler arasında Cortana desteğini yeni ülkelere genişletmek ve Microsoft Edge’e yapılan geliştirmeler var. Yeni Skype deneyiminin ve “geliştirilmiş medya oluşturma aracı“nın da bu güncellemeyle gelmesi bekleniyor.

Güncellemenin 2 Kasım’a yetişmemesinin nedeni ise iddiaya göre Microsoft’un bu tarihe kadar bir final sürümü hazırlayamamış olması. Güncellemeyi içeren yeni yapı öncelikle Insider’lara yayınlanacağından, Microsoft’un biraz hızlı davranması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac