Çatlak Dünya » Anasayfa » Tanıtım Yazıları

TEKNİK SERVİS UYGULAMALARINDA GARANTİLİ İŞ

8 Mayıs 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 309 Kez Ziyaret Edildi.

arcelik
Sancaktepe Arçelik servisi
firmamız bünyesinde çalışan uzman teknikerler ve müşteriodaklı hizmetprogramı sayesinde kurumsal kimliğe erişmiş, bununla birlikte tüm Arçelik marka ürünlere profesyonel ve ekonomik destek sunan ender firmalardandır.  Yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetinin önemini kavramış olan firmamız daha çok kazanç değil daha fazla hizmet anlayışını benimsemektedir.  Bu temel prensibimiz hizmet ağını daha da geliştirip daha çok müşteriye ulaşmamızı sağlamaktadır.  Şuan için İstanbul’un her noktasında hizmet veren firmamız erişim her geçen gün erişim ağını sıklaştırmaktadır.

Bilindiği üzere bu gün her evde bulunan elektronik cihazlar, bakım ve onarımı gerçekleştirilmediği takdirde tam performans vermemektedir.  Göz ardı edilen bu performans düşüklüğü zaman içerisinde cihazın bozulmasına neden olabilmektedir.  Böyle bir duruma düşmek istemeyenler evde olsun, ofiste olsun yıl içerisinde, en geç 2 yıl içerisinde cihazlarına profesyonel teknikerler aracılığı ile bakım uygulatmalıdırlar. Arçelik servisi firması olarak,  bakım onarım, tamir ve parça değişimi ücretlerini en aşağı seviyeye çekip profesyonel teknikerlerimiz ile Arçelik marka cihazlarınıza tam destek sunmaktayız. Firmamız aracılığı ile gerçekleştirdiğiniz her işlemde iş garantisi verilmektedir. Anlık tamir anlayışına son veren firmamız cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde işlem yapacaktır.

Pendik Arçelik servisi firması olarak yılın belirli dönemlerinde gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ile müşterilerimize çeşitli avantajlar sunmaktayız.  Bununla birlikte tamirini gerçekleştirdiğiniz cihazın modeli, türü her ne olursa olsun servis ve montaj ücreti tamamen firmamız tarafından karşılanacaktır.  Taşıma genellikle söz konusu olmamaktadır. Çünkü firmamız müşteri mağduriyetini en aşağı seviyeye çekebilmek için yerinde tamir anlayışını benimsemektedir. Ancak Kart yanması, parça değişimi gibi bazı zor durumlarda ürünün servis aracılığı ile götürülmesi gerekir. Bu gibi durumlarda yine mağduriyet söz konusu olmaması için cihazını aldığımız müşterilerimize öncelik verip çok hızlı bir şekilde garantili tamiri gerçekleştirmekteyiz. Geniş araç filomuz sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan çok kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamaktayız. Eğer sizlerde kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlarda elde etmek istiyorsanız firmamıza ait web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac