Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Sınırlı sayıda Hoverboard’lar bu yaz Hovbo’da

24 Haziran 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 12 Kez Ziyaret Edildi.

Sınırlı sayıda Hoverboard'lar bu yaz Hovbo'da

Yaz kampanyasını Hoverboard ile başlatan Hovbo, tam 700 TL indirim ile yaza merhaba diyor.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de bir hayli gözdesi olan elektrikli kaykay Hovbo, muhteşem bir kampanya ile yaza başlıyor. 7’den 70’e herkesin güzel havaların keyfini çıkarması için Hovbo Türkiye, adetlerle sınırlı olmak üzere tam 700 TL indirim uyguluyor. Türkiye’de Hovbo.com adresinde ve seçkin oyuncak, teknoloji ve hobi mağazalarında 2.500 TL fiyat etiketiyle satılan ürün %28’lik indirimle Haziran ayından itibaren kısa süreliğine 1.799 TL’ye satın alınabilecek. Adetlerle sınırlı bu kampanyayı kaçırmamak için acele etmek gerek.

Türkiye’de tek patentli satış gerçekleştiren Hovbo, UN ve UL standartlarını sağlayan orjinal lityum-iyon bataryası, ve özel sürüş algoritmasıyla diğer yan sanayi ürünlere göre çok daha güvenli olup, magnezyum şasesi ile de daha dayanıklı. Yan sanayi ürünlerden çok daha hassas sensörleri ve yüksek kapasiteli işlemcisi sayesinde Hovbo sürücüsünün hareketlerini saniyede 200 sefer ölçerek adeta iç güdüleri ile kullanmasına olanak sağlıyor. 700W gücündeki motorları ile bu yaz sizi hiç bir yokuşta bırakmayacak elektrikli kaykay, tüm seyahatlerinizde vaz geçemeyeceğiniz bir yol arkadaşı olamaya aday.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bir hayli popüler olan hoverboardların yanlış seçimi bir çok yangına ve kazaya sebep oldu. Popüler olan bu cihazların bir hayli yan sanayisi mevcut ve bu cihazlar ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Yan sanayi ürünlerde kullanılan kalitesiz komponentler ve özellikle cihazlara güç veren sahte bataryalar yangınlara ve kazalara yol açabiliyor. Hoverboard seçimi yaparken kullanıcıların güvenlik sertifikalarına dikkat ederek seçim yapması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac