Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Siemens Özel Servisi Bir Telefon Kadar Yakın!

9 Nisan 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 450 Kez Ziyaret Edildi.

siemens-camasir-makinesi-servisi

Siemens teknolojisi ile bizlere sunulan ürünlerin belli bir süre garanti kapsamında kaldığını biliyoruz, daha doğrusu marka ne olursa olsun bu garanti bizlere sunuluyor, peki ya garanti süresi bittikten sonra? İşte biz kullanıcıları korkutan en büyük sorun da budur. Garanti süresi bittikten sonra yetkili servisler el yakacak fiyatlar ile karşımıza çıkıyor ve servis hizmetleri almamızı engelliyor diyebiliriz. Bireysel müdahaleler ile hiçbir şey yapamıyoruz çünkü ürün daha kötüye gidebiliyor.

Daha az masraf yapmak ve daha kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız sizler de Siemens Özel Servis İstanbul firmasını tercih edebilirsiniz. Bu firma ile kısa süre önce tanıştım ve şimdilerde tüm yakın çevreme bu firmayı tavsiye ediyorum.

Siemens Servis İstanbul firmasından alacağınız hizmetler doğrultusunda sizler de ürünlerinizin geleceğini koruma altına alabilir ve 1 yıl garantili servis hizmetlerinden en uygun rakamlar eşliğinde yararlanabilirsiniz. Kaliteyi ayaklarınıza kadar getiren bu özel firma sayesinde ürünleriniz çok daha uzun ömürlü ve çok daha yüksek verime sahip olacaktır.

Sektördeki diğer firmalara göre sizlere çok daha büyük ayrıcalıklar sunan bu özel firma, haftanın her günü servis hizmetlerine devam ediyor ve ne kadar yoğun olurlarsa olsunlar gün içerisinde adreslerinize geliyorlar. Hafta sonu da hizmet veren bu özel firmaya 444 1 494 numaralı telefondan dilediğiniz gün ulaşabiliyorsunuz. Web adresi: Siemensservisler.com

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac