Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Sandisk’in su geçirmez SSD’si Extreme 510

24 Şubat 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 122 Kez Ziyaret Edildi.

Sandisk'in su geçirmez SSD'si Extreme 510

SanDisk su geçirmez, taşınabilir Extreme 510 SSD’yi tanıttı.

SanDisk Perakende Ürün Pazarlama Direktörü Philippe Willams konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Müşterilerimizden, ürünlerimizi götürdükleri inanılmaz yerlere ilişkin, duyduğumuz hikâyeler nedeniyle sık sık hayrete düşüyoruz. Yaptıkları iş onları nereye götürürse götürsün, fikirleri bize dayanıklı, yenilikçi ürünler geliştirmek konusunda ilham veriyor. Profesyoneller, uzun yıllardan beri güvenilir ve yenilikçi depolama çözümleri konusunda SanDisk’e güveniyor. SanDisk Extreme 510 Portable SSD, bu çıtayı daha da yükseltiyor.” dedi.

Sağlam, dayanıklı, su geçirmez

Taşınabilir SanDisk Extreme 500 modeli üzerine geliştirilen SSD Taşınabilir SanDisk Extreme 510, depolama cihazlarını yanlarında taşımak isteyen kullanıcılara üst düzeyde mobilite ve daha fazla koruma sağlıyor. Taşınabilir SanDisk Extreme 510, IP55 uluslararası standartlara uygun, su ve toza dayanıklı kauçuk tamponu sayesinde yağmur, tozlu yollar gibi tehlikelere ve düşmelere karşı korunur.

Taşınabilir SanDisk Extreme 510, cep boyutundaki tasarımı ve sahip olduğu, saniyede 430MB/s aktarma hızıyla geleneksel bir sabit diskten dört kat daha hızlı bir şekilde video dosyalarına veya fotoğraf galerilerine erişim sağlıyor. Zorlu dış koşullara dayanıklı, 480GB kapasiteye sahip ürün, güvenilir bir çözüm arayan herkese yüksek hızda depolama çözümü sunuyor. Yeni taşınabilir SanDisk Extreme 510, ayrıca sahip olduğu SanDisk SecureAccess yazılımıyla üzerindeki dosyalar için 128-bit şifreleme olanağı sağlıyor.

Profesyonellerin güvendiği çözüm

SanDisk Extreme Team üyesi, macera fotoğrafçısı ve film yapımcısı Lucas Gilman gibi profesyoneller, ürettikleri yüksek kalitedeki içerikleri kaydetmek ve onlara tekrar erişebilmek için SanDisk ürünlerine güveniyor. Gilman ürün ile ilgili yorumunda, “Sürekli, en uç koşulların olduğu bir yerdeyim ve bu nedenle beklentilerime cevap verebilecek, en güvenilir, en dayanıklı ürünlere ihtiyaç duyuyorum. Islanma ya da dış etkenler dolayısıyla kaygı yaşamadan yanıma alabileceğim SanDisk Extreme 510’un zorlu dış şartlara dayanabileceğini biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

480GB SSD özelliğine sahip taşınabilir SanDisk Extreme 510, 2 yıl garanti süresi ve 249 dolar tavsiye edilen satış fiyatıyla tüm dünyada mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac