Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Samsung’un Windows 10 canavarı yolda!

10 Eylül 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 4 Kez Ziyaret Edildi.

Samsung'un Windows 10 canavarı yolda!

Görünene göre Samsung, çok ses getiren ilk Windows 10 tabletinin yeni sürümü için çok sıkı çalışıyor!

Samsung ilk Windows 10 temelli hibrid tableti Galaxy TabPro S‘i sekiz ay önce sundu. Bu tablet, Dünya genelinde uzmanlardan iyi not alırken, bazı uzmanlar tabletin Microsoft Surface Pro’dan da iyi olduğu söyledi. Görünene göre firma da artık Galaxy TabPro S’in varisi üzerinde çalışmaya başlamakta.

Samsung’un Galaxy TabPro S2‘yi önümüzdeki aylarda Windows 10 ile sunacağı iddia ediliyor. Galaxy TabPro S2’nin dört farklı modeli olacak: SM-W728, SM-W727, SM-W723 ve SM-W720. Bunların farklı pazarlar için farklı modeller mi oldukları yoksa farklı donanım düzenlemelerine sahip modeller mi oldukları belli değil. Ancak bu türevlerin bazılarının LTE bağlantısını destekleme ihtimali bulunmakta.

Galaxy TabPro S2’nin ekranı ise 12 inçlik Super AMOLED bir ekran olacağı ve 2160×1440 piksellik çözünürlüğe sahip olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca bu cihaz, Intel Core M serisi işlemcilerin en sonuncusuna sahip olacak.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac