Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

Samsung, akıllı telefon eğitimi veriyor

22 Temmuz 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 585 Kez Ziyaret Edildi.

2014072113105275585

Samsung, Uzaktan Bağlantı Desteği ve Samsung Akıllı Telefon Eğitimi ile müşterilerine hizmet sunuyor

Samsung, akıllı telefon ve tabletleri konusunda müşteri eğitimlerine interaktif olarak ve online mecrada kesintisiz olarak devam ediyor. “Samsung Uzaktan Bağlantı Desteği” ve “Samsung Akıllı Telefon Eğitimi” adı altında sunulan bu eğitimlerle, Samsung müşterileri; ister televizyonları ister akıllı telefonları hakkında detaylı bilgiye diledikleri an erişebilme firsatı elde ediyor.
Samsung tüketicileri; sahip oldukları cihaz modeline  özel sunulan akıllı telefon eğitimini Samsung Türkiye Facebook sayfası üzerinden alabildikleri gibi, bulundukları ilde de eğitim talep edebiliyor ya da mevcut takvime bağlı olarak eğitime dahil olabiliyor.
Galaxy S5 eğitimi cebinizde!
Samsung Uzaktan Bağlantı Desteğinden yararlanarak Samsung Galaxy 5’in kamera modları, yeni S Health’in özellikleri (Adımsayar, Egzersiz, Kalp Hızı Ölçer), ve yüksek güvenlik modları hakkında bilgi alabilen Samsung müşterileri; mobil cihazlarına ya da televizyonlarına ilişkin eğitime ek olarak istedikleri zaman interaktif destek alabiliyor.
Her Samsung akıllı telefon ve tablete göre içeriği ve konuları değişen İnteraktif Eğitim,  tüm Samsung modelleri için ücretsiz sunuluyor. Samsung müşterisi, ürünü satın alırken bayiye veya sonrasında çağrı merkezi temsilcisine ad, soyad, telefon numarası ve cihaz modelini bilgilerini ilettikten sonra istediği an bu eğitimden yararlanma hakkını elde ediyor. Samsung tüketicileri, karşılaştıkları zorlukları aşmak ya da sorularına yanıt bulmak üzere 444 77 11’i arayarak İnteraktif Eğitim ya da Uzaktan Eğitim talep edebiliyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


  Gelen Aramalar 
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac