Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Profesyonel Personelleri ile ALARKO Servis Hizmete Hazır!

28 Eylül 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 238 Kez Ziyaret Edildi.

3123inciz1543101

Özel Alarko Servis firması ile tanışma hikayem çok garip oldu diyebilirim. Bugüne kadar hep yetkili servis firmalarından hizmet alıyorum ve hizmet aldığım sabit bir firma vardı, yani hiçbir şekilde değişikliğe gitmedim ya da farklı bir firmaya ihtiyaç duymadım ancak son servis hizmetinde yaşanan adaletsizlik biraz olsun canımı yaktı ve ben de farklı firmalar araştırmaya başladım. İnternette gezinirken tamamen tesadüf oldu ve kullanıcıların yaptıkları yorumlara denk geldim.

Yazımın başında adı geçen firma ile ilgili çok sayıda övgü dolu yorum yer alıyordu ve bu yorumlar doğrultusunda ben de firmaya ulaşmaya karar verdim. Kalabalık bir çalışan kadrosuna sahipler ancak daha da önemlisi kadrodaki isimlerin tamamı bu işin temelinden yetişmiş olan kişilerdi.

İnsanlar, aldıkları servis hizmetlerinden fazlasıyla memnun görünüyor ve bu hizmetler ile birlikte firmayı da başka insanlara tavsiye etmeye devam ediyordu. Bu tavsiyelere aldırış edenlerden biri de bendim ve tek bir tık ile servis taleplerimi ilettim. İnsanların anlattığı gibi kaliteli iş çıkarttılar ve daha da önemlisi beni pişman etmediler. Güvenilir ve ciddi anlamda kayda değer bir servis hizmeti oldu diyebilirim ve zaten sizler de bir kez şans verdiğinizde bana hak vereceksiniz.

Kusursuz kalite ile birlikte güler yüzü de eksik etmeyen ve bu sektörün en güçlü firmalarından biri olan bu adresi sizler de ziyaret edebilir ve online olarak da incelemelerinizi yapabilirsiniz. Kalite değerlerine bağlı ve insana da bir o kadar değer veren bu özel servis firması ile birlikte sizle de daha kaliteli servis hizmeti alacak ve bu firmanın ne kadar kaliteli iş yaptığını da kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac