Çatlak Dünya » Anasayfa » Android

Periscope videoları artık saklanacak

9 Mayıs 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 8 Kez Ziyaret Edildi.

Periscope videoları artık saklanacak

Anlık canlı yayın uygulaması Periscope, eksikliği fark edilen bu işlevi artık sunmaya karar verdi!

Canlı video uygulaması Periscope, bir anda patlayan uygulamalardan biri olmuştu hatırlarsanız. Ülkemizde de yoğun şekilde kullanılan uygulamanın belki de tek kötü kısmı, yaptığınız yayınların tıpkı Snapchat’teki gibi bir süre sonra silinmesiydi. 24 saatin sonunda silinen videolar, daha sonra yayınlarına ulaşmak isteyen kullanıcıların canını sıkıyordu. Fakat Periscope, bu konuda önemli bir karara varmış gibi.

Periscope, şu an beta testinde sunduğu uygulamayla beraber kullanıcılara videolarını sonsuza kadar saklama olanağı tanıyacak. Tüm videolarda varsayılan olarak yer almayacak olan bu uygulama, kullanıcılar tarafından saklanmak istenen yayına #save hashtag’ini iliştirmeleriyle sağlanacak. Bu sayede dikkatleri bir kez daha üzerine çekecek olan Periscope uygulaması, bakalım ülkemizde kullanıcıları nasıl etkileyecek.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac