Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Özel İndesit Beyaz Eşya Servisi İstanbul’da Sizlerle!

7 Nisan 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 69 Kez Ziyaret Edildi.

tapatalk_1460017296240

Beyaz eşya teknolojinin en kaliteli ürünleri ile her geçen gün daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkan İndesit, buzdolabı konusunda çıkışını sürdürmeye devam ediyor ve No Frost teknolojisini A+ kalite ile bizlere sunan firma servis hizmetleri konusunda yakaladığı başarı ile de sektörün en çok aranan markalarından bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kaliteyi ve uygun fiyatları bulabileceğiniz bu adres servis hizmetleri konusunda sizleri en iyi şekilde karşılıyor ve ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde kullanıma sunulmasını sağlıyor. Bu hizmeti sunan firmalardan bir tanesi ile bugün sizleri de tanıştırmak istiyorum ve Özel İstanbul İndesit Servisi firmasına ait olan çağrı merkezi numarası ile giriş yapmak isterim.

Servis firmaları genellikle cep telefonu ya da karşı ödemeli hatlar kullanıyor bu da müşterileri bir hayli sıkıntıya sokabiliyor. Kurumsal kimliğini telefon numarası ile de ortaya koyan firma haftanın her günü hizmet vermesi ile bir adım öne çıkıyor ve ek olarak sunduğu servis hizmetlerinde 1 yıl garanti belgesi de artılarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Özel İstanbul İndesit Servisi firmasına sizler de az önce verdiğim numaralardan ulaşabilir ve yetkili isimlere sorularınızı yönelterek daha net bilgilere ulaşabilirsiniz. Teknik destek hizmeti de sunan firma mağduriyetinizi en kısa sürede giderebilmek adına sizlere çok fazla vakit kaybı yaşatmıyor ve profesyonel işçilik ile göz dolduruyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac