Çatlak Dünya » Anasayfa » Oyun Dünyası

Haftanın Oyunu ‘Project Cars’ Oyunmu Gercekmi ?

7 Temmuz 2012 | Yazar: Mikail Karaıslı | Yorum yok | 1.372 Kez Ziyaret Edildi.

Admine ne hayatımızda oyunun ne kadar büyük bir yer kapladığını anlatamamış olsamda yazıyı yayınlıyorum !

Yazı Alıntı Değil Toplama !

Project Cars’ın her yeni yayınlanan görseli, görenleri hayrete düşürüyor.  Grafik kalitesiyle dikkat çeken yapım Slightly Mad Studios tarafından geliştiriliyor.

Geçmişte Need for Speed Shift ve Shift 2’yi geliştiren Slightly Mad Studios, uzun zamandır kendi oyunları olan Project Cars’ın yapımı için ter döküyor. Yaklaşık 2 yıldan fazladır üzerinde çalışılan Project Cars, özellikle grafik konusunda bir hayli aşama kaydetti ve fotoğraf gerçekliğine yakın görseller elde etti.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan görsellere ek olarak, yeni ekran görüntüleri yayınlanan yapım, yine grafik kalitesiyle övgü toplayacak. Bu Görüntüler Oyun mu Gerçek mi?

10 Tane Resmi Size Sunuyorum :{

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mikail Karaıslı

Ben Mikail, Denizli'de doğudum.Webmasterliğe merakım 2007 de başladı.Ve tabi Bedava Sitemle baş koydum bu yola arada yoluma zorluklarda cıksa site işinin peşini bırakmadım. İlk sitem ''MikoSanil'di uğraştım biraz bazı sitelerde yazarlık yaptım . Geçen senelerde "E-ticaret" siteleri tasarlayıp satışa sundum. Ve gayette başarılı oldum. Hayatta Bir Fark Yaratmak İçin Uğraşıyorum...

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac