Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Oyun Kaydı Sırasında Depreme Böyle Yakalandı!

13 Aralık 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 24 Kez Ziyaret Edildi.

Oyun Kaydı Sırasında Depreme Böyle Yakalandı!

Yeni Zelanda’lı YouTube oyuncusu kayıt sırasında depreme yakalandı; tepkisi pek beklendiği gibi olmadı!

Yeni Zelanda’nın Güney adası büyük depremlerle darbe aldı, kıyı bölgelerinde yaşayan insanlar tsunamiden kaçmak için evlerini terk ettiler.

Normalde bir çok insanı korkutacak olan güçlü bir deprem, YouTube oyuncusu Omega’yı pek korkutmuşa benzemiyor. Tam çekim sırasında depreme yakalanan Omega, o anı Twitter’da bir video olarak paylaştı.

Pazartesi gerçekleşen 6.6 büyüklüğündeki depremin merkezi Christcurch’un kuzeydoğusunda kırsal bir alandaydı. Bu şehirdeki insanlar dışında depremden Wellington ve Chatham adası sakinleri de etkilendi. Otoyollarda büyük çatlaklar oluştu, dükkan ve marketlerde ürünler ortalığa saçıldı, bazı evlerin camları kırıldı ve maddi zarar gerçekleşti. Şimdiye dek depremden iki kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac