Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Oyun Blogu – TROyuncu.org

23 Temmuz 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 435 Kez Ziyaret Edildi.

Başlıksız-13

troyuncu.org , dilediğiniz oyunu veya yama , crack veya patch dosyasını en güvenli ve temiz şekilde indirebileceğiniz , tamamiyle ziyaretçisine yararlı olmak amacıyla kurulmuş bir oyun blogu.Bunun yanında oyun dünyasının son gelişmelerini oyuncuların gözünden takip etmek amacıyla üye olup kullanabileceğiniz forumumuz ile hizmetimizden daha detaylı olarak faydalanabilirsiniz.

Sitemize giriş yaptığınız zaman , sağınızda ki kategoriler veya üst menümüzden arayacağınız şeye ulaşabilir , ya da direk arama kutumuzdan istediğiniz şeyi aratıp anında bulabilirsiniz.Yakın zaman içerisinde açacağımız oyun serverleri ile de , bizim sunucularımızda , bizim odalarımızda dilediğiniz gibi eğlenebilir , bir hizmetimizden de böylece faydalanabilirsiniz.

Sadece ziyaretçimize faydalı olmak amacıyla , her linki de yedeği ile paylaşıyoruz.Biri kırık olursa , diğerini kullanabilirsiniz.Bunun yanında kırık linkler bildirildiği takdirde , anında düzeltilip eklenecektir.Oyun Blogu – TROyuncu.org sitemizi hemen deneyin.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


  Gelen Aramalar 

troyuncu (50)

avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac