Çatlak Dünya » Anasayfa » Bilgisayar Haberleri

Office 2013 bunu da yapacak!

20 Eylül 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.186 Kez Ziyaret Edildi.

Office 2013 bunu da yapacak!

Office 2013’ün güçlü online yetenekleri sayesinde bakın neler yapabileceğiz…

Microsoft, blog’unda Office 2013 paketinin üyesi Word 2013’den bilgiler vermeye devam ediyor. Şirket bu kez Word 2013’deki belgeleri çevrimiçi olarak gösterme özelliğine değindi.

“Office Presentation Service”i (“Office Sunum Hizmeti”) kullanabilmek için öncelikle bir Microsoft hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bunun ardından arkadaşlarınıza Word belgelerinizi görebilmeleri için davetiye yollayabiliyorsunuz.

Belge “editör”leri, çevrimiçi sunumlarını diğerlerine gösterirken belge üzerinde kolaylıkla değişiklik yapabiliyorlar. Word belgesinin alt tarafında görünen durum çubuğu, katılımcıya sunum yapan kişiyi takip edip etmediklerini gösteriyor. Böylece katılımcı, belgeye sunum yapandan bağımsız olarak göz attığından haberdar oluyor. Üst taraftaki “Follow Presenter” düğmesi ise tekrar sunucuyu takip etmenize izin veriyor.

Microsoft, Word 2013 yayınlandığında katılımcıların final Word belgesini indirmelerine de izin vereceğini söylüyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
  Gelen Aramalar 

google (55)

avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac