Çatlak Dünya » Anasayfa » Sponsorlar

NOTEBOOK SERVİSİ

22 Kasım 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.432 Kez Ziyaret Edildi.

Şüphesiz ki notebook günümüzde her ekonomiye ve her ihtiyaç sahibinin arzularına karşılık verecek kadar yaygınlaşmış bir teknolojidir. Fakat notebook’lar nazik kullanılmadığı sürece arızalanmaya mahkûmdurlar. Bu sebeple de firmamız sizler için kendini alanında oldukça geliştirmiştir. Firmamız faaliyetlerini müşteri memnuiyetini sağlama amacını esas alarak sürdürmektedir. Bu da firmamıza tanınmış ve tercih edilen bir firma olmanın yanı sıra sevilen bir firma olma onurunu da vermiştir. Bu sebeple firmamız kendini pek çok alan taşımış olmasına rağmen notebook ve laptop tamiri kendini taşımış olduğu alanların zirvesini çekmektedir. Bu sebeple de firmamızın tamamı ile alanında uzmanlaşmış personel kadrosundan oluştuğu rahatlıkla anlaşılabileceği gibi arızalanan herhangi bir markaya ait olan herhangi bir ürününde tamiri için firmamıza göndermeniz halinde tamirini de sizlere garanti edebiliriz.

             Firmamız sizlerin memnuiyeti sağlamak adına her geçen gün kendini daha da ileriye taşımaktadır. Bunun yanı sıra firmamızın adı altında tamir ve bakımı gerçekleştirilen her notebook servisi alanında uzmanlaşmış ve yüksek derecede mesleki bilgiye sahip olan personel kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir. Örnek vermek gerekirse sizlerin maddi durumunu büyük zararlara uğratmamak adına arızalı bir notebook’u servisimize gönderdiğinizde tamamı ile alanın da uzmanlaşmış ve yüksek derecede mesleki bilgiye sahip kişiler tarafından notebook tamiri ve bakımları yapılmaktadır. Bu sebeple de arızalanan notebook’unuzun markası modeli de her ne olursa olsun tamirini rahatlıkla gerçekleştirmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac