Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Misfit Shine 2 daha büyük ve daha parlak!

30 Ekim 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 232 Kez Ziyaret Edildi.

2015102115390976499

Kısa sürede büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan Misfit Shine, yeni modeliyle daha da güçlü!

Misfit Shine, fitness ve uyku monitörü olarak kullanılabilen akıllı bileklik modelinin yeni sürümünü duyurdu. Shine 2‘nin çapı selefine göre biraz daha büyük ancak aynı zamanda daha ince. Bileklik güçlü bir işlemci, 12 renkli LED ışıkları ve sessiz alarm olarak hareket eden gelen arama ve mesajların yanı sıra çok uzun süre hareketsiz kaldığınızda sizi uyarabilen bir titreşim motoruna sahip.

Cihazın 50 metreye kadar suya dayanıklı olması, havuzdaki aktivitelerinizi de takip edebileceğiniz anlamına geliyor. Shine 2 de aynı zamanda selefi ile benzer şekilde altı aylık bir pil ömrü sunuyor. Yani yılda sadece iki kez pil değiştirmek yeterli oluyor.

Orjinal Misfit Shine 69.99 dolarlık fiyat etiketiyle satışta kalacak, Shine 2 ise 99.99 dolarlık fiyatla tüketicilere sunulacak.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac