Çatlak Dünya » Anasayfa » Bilgisayar Haberleri

Microsoft’tan yeni, bedava uygulama: Sway

9 Ağustos 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 439 Kez Ziyaret Edildi.

2015080611090730588

Windows 10’un yayınlanmasının ardından Microsoft, bir yeni uygulamayı daha hizmete sundu!

Hızlı ve büyük bir çaba harcamadan sunum hazırlamak isteyenler için Microsoft’un Sway hizmeti kusursuz bir alternatif. Bu hizmette bulunan önceden hazırlanmış tasarım ve animasyonlar, birden fazla ekran üzerinde çalışmaya uygun. Tek yapmanız gereken, istediğiniz veriyi girdikten sonra Sway motorunun çalışmasına izin vermek.

Microsoft’un, Powerpoint’e yardımcı olmasını amaçladığı (yerini almaktansa) bu hizmet, bir süredir ön izleme etiketiyle sunulmaktaydı ama şimdi, ön izleme etiketi kaldırılmış durumda. Hizmet, bir Microsoft hesabına sahip herkes tarafından bedava olarak kullanılabilmekte. Daha da iyisi, artık Sway için, uygulama mağazasında bir de Windows 10 uygulaması mevcut.

Uygulama, gelişmiş özelliklere sahip ve cihazınızın kamerasını kullanarak, fotoğraf çekebiliyor; direkt olarak sunumunuza ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca, yerel bir kopya da internet yokken erişim sağlamak amacıyla uygulamaya kaydediliyor.

Yeni güncellenen Docs.com, hizmete tamamen eklenmiş durumda ve internet sitesini kullanarak içeriğinizi kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac