Çatlak Dünya » Anasayfa » İnternet Haberleri

Microsoft hızlı davrandı!

14 Mart 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 755 Kez Ziyaret Edildi.

Microsoft hızlı davrandı!

Microsoft’un hizmetlerinde gelen bu önemli sorun, gelen resmi açıklamaya göre onarıldı!

Microsoft, bir süre Outlook.com’u ve fazlasını esir alan sorunları onardığını duyurdu.

Hizmeti yaklaşık 13 saat içinde onardığını açıklayan Microsoft, Hotmail’deki çalışmaların devam ettiğini ve hizmetin takvim işlevinin bir süre daha bundan etkilenebileceğini söylüyor. Sorunlardan birkaç saat boyunca etkilenen SkyDrive da Microsoft’a göre onarılmış bulunuyor.

Bir Microsoft yetkilisi, yaptığı açıklamada Outlook.com ve Hotmail konusundaki sorunları kabul ederken durumdan dolayı şirketin kullanıcılarından özür dilediğini bildirdi. Sorunun kaç kişiyi etkilediği bilinmese de, hizmet durumunu gösteren siteye bakarak “çok sayıda” kullanıcının etkilendiğini söylemek mümkün.

Outlook.com, geçen sene Temmuz ayında kullanıma sunulmuş, geçtiğimiz ay ise “önizleme” etiketinden kurtulmuştu. Çıktığından bu yana popüler hale gelen e-posta hizmeti, Hotmail’in yerini almayı amaçlıyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac