Çatlak Dünya » Anasayfa » Sosyal Medya

Mark Zuckerberg’i engellemeniz mümkün değil!

26 Kasım 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 255 Kez Ziyaret Edildi.

2015110611254977472

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’i Facebook’ta engellemeye çalışırsanız ne olur? İşte bu olur!

Mark Zuckerberg’i Facebook’ta engellemeyi hiç denediniz mi? Bunu yapmaya çalışan bir Reddit kullanıcısı, sosyal ağın patronunun engellenmesinin mümkün olmadığını ortaya çıkardı.

Reddit gönderisinde anlatılanlara bakarak biz de Zuckerberg’i engellemeyi denedik ve yukarıdaki hata mesajında gördüğünüz gibi başarısız olduk. Peki Zuckerberg neden engellenemiyor? Facebook’tan bir yetkiliye göre bunun nedeni, çok fazla kişinin Zuckerberg’i engellemeye çalışmış olması: “Bazı çok nadir durumlarda çok sayıda kişinin aynı kişiyi engellemesine neden olan viral kampanyalar gelişebiliyor. Bu sistemin amacı, bu kampanyaların hedef aldığı kişileri korumaktır.

Zuckerberg’i engellemeye yönelik kampanyalar gerçek olduğundan, CEO’nun engellenemez duruma yükselmiş olması çok şaşırtıcı değil.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac