Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Logitech, Oyuncular İçin Yeni Bir Fare G600 MMO

15 Haziran 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 827 Kez Ziyaret Edildi.

Bir çok harici bilgisayar bileşenine imza atan Logitech bugün bir yenisini daha ekledi G600 MMO.

118 mm x 75 mm x 41 mm boyutlarında ve 133 gram ağırlığında tasarlanan G600 MMO (Massively Multiplayer Online), ilk bakışta Razer’ın Naga modelini anımsatıyor. Fare üzerinde toplamda 20 adet tuş bulunmakta. Bu tuşların 12 tanesi farenin sol tarafında bulunmakta. Sol taraftaki LED aydınlatmalı tuşların rengini değitirmek mümkün ve 16 milyon renk seçeneği mevcut.

8200 dpi’lik lazer sensöre yer verilen fare, 25G maksimum hızlanma, saniyede 1000 Hz USB raporlama hızı ve saniyede 11.25 megapiksel görüntü işleme sunabiliyor. Hassasiyet 50 dpi ile 8200 dpi arasında ayarlanabilir durumda. Kişisel ayarlarınız farenin ön belleğinde tutulmakta. Böylece fareyi başka bir bilgisayara bağladığınızda yeniden ayar yapmanıza gerek kalmıyor.

2 metre uzunluğunda örgülü kabloya sahip farenin ana tuşları 20 milyon kez tıklamaya, farenin tabanı ise 250 kilometre sürüklemeye dayanıklılık sergileyebiliyor. Logitech, G600 MMO’nun siyah ve beyaz renk seçeneğiyle 79.99$’dan piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fare, Avrupa ve ABD pazarlarına temmuz ayında giriş yapacak.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac