Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

LG G5 ne zaman satışa sunulacak?

13 Mart 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 59 Kez Ziyaret Edildi.

LG G5 ne zaman satışa sunulacak?

2016’nın en önemli ceplerinden LG G5’in satışa sunulacağı tarih ve Türkiye fiyatı belli oldu gibi…

LG G5‘in piyasaya sürüleceği tarih, yavaşça ortaya çıkmaya başladı. 2016’nın en çok merak edilen telefonu, Kanada ve İngiltere’de Nisan’ın başında satışa sunulmaya başlanacak.

Yeni gelen bilgilere göre LG’nin yeni modüler telefonu G5, Kanada ve İngiltere’de 8 Nisan’da satışa sunulacak. Cihazın bu ülkelerdeki fiyatı ise yaklaşık 700 euro olacak. Bu arada Kanada’daki bazı mobil hizmet sağlayıcılar, ön sipariş karşılığında bazı aksesuarları bedava sunma sözü veriyorlar. Örneğin Rogers, fiyatı 70 euro olan LG-Cam Plus modülünü LG G5 ön siparişi verenlere ücretsiz olarak hediye edeceğini söylüyor.

LG G5’in Türkiye fiyatının ise, kesinleşmiş olmamakla birlikte, 2.200 TL olması bekleniyor. Bu da telefonun beklendiği gibi yeni Galaxy S7’lerden daha uygun fiyatlı olacağı anlamına geliyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac