Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

LG G4’ün fiyatı, G3’ten pahalı olacak!

26 Nisan 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 426 Kez Ziyaret Edildi.

201504241059092072

Tanıtılmak üzere olan LG G4, fiyatıyla kendisini bekleyenleri biraz üzebilir!

Birkaç gün sonra tanışacağımız LG G4‘ten yeni veriler, yavaş da olsa gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise telefonun fiyatıyla ilgili bilgiler sızmış görünüyor.

Güney Kore merkezli mobil sağlayıcılardan SK Telecom ve T World Direct‘e göre G4’ün fiyatı, 825 dolar civarlarında olacak. Cihazın ABD fiyatıyla karşılaştıracak olursak 825 dolar, Galaxy S6 ile Galaxy S6 Edge arasında bir yere isabet ediyor. Bu fiyatlardan LG G4‘ün Türkiye fiyatını tahmin etmek ise zor; tek bildiğimiz ülkemize gelen telefonların fiyatlarının genellikle kabardığı.

Koreli bir LG yetkilisine göre fiyattaki artışın nedeni, G4’ün sahip olduğu doğal deri hissi ve önemli ölçüde geliştirilmiş kamerası. Neyse ki çok fazla meraklanmamıza gerek yok, çünkü LG’nin önümüzdeki hafta Salı günü düzenleyeceği etkinlikte G4’ün resmi fiyatını ve birçok detayını öğreneceğiz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac