Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

LG G3, kendini iyice gösterdi!

23 Mayıs 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 604 Kez Ziyaret Edildi.

lg-g3-kendini-iyice-gosterdi

LG’nin 27 Mayıs’ta tanıtacağı G3, bu kez kendini her açıdan, çok net fotoğraflarla gösterdi!

LG’nin yakında tanıtacağı G3’ü şimdiye kadar az çok gördük. Ancak LG’nin yeni yayınladığı videonun ardından telefon, ilk kez bu kadar net göründü.

Görüntülerin kaynağı bu kez Twitter’daki ünlü sızıntı hesabı@evleaks . Sızıntının gerçek olduğunu doğrulamanın bir yolu olmasa da, @evleaks’in telefon sızdırma işinde başarılı olduğu biliniyor. Telefonun arkasında görünen oval şekilli çukur, @evleaks’e göre lazerli otomatik odaklanma” bileşeni ve odaklanma işlemini hızlandırıyor. Telefonun bir parmak izi tarayıcısıyla geldiğine dair herhangi bir işaret yok.

lg-g3-kendini-iyice-gosterdi-2

Aynı zamanda ortaya çıkan bir başka rapor ise LG G3’ün Snapdragon 801 yonga setiyle geleceğini iddia ediyor. G3, LG’nin 27 Mayıs’ta düzenleyeceği etkinlikte resmi olarak tanıtılacak.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac