Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Kartal Arçelik Servisi Güçlü Teknik Servis 471 59 56

27 Eylül 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 645 Kez Ziyaret Edildi.

Güçlü teknik alt yapısıyla müşterilerinin sorunlarına çözüm ortağı olan Kartal Arçelik servisi her geçen gün daha büyüyerek hizmete devam etmektedir. Arçelik markasının ileri teknoloji ürünü olan kombi cihazları bulunuyor. En düşük enerji sarfiyatında, yüksek ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan bu Arçelik kombi cihazlarının ileri teknolojisi hakkında güncel eğitimler ile teknik ekiplerimizin oluşabilecek arızalara karşı bilinçli olması sağlanıyor. Bu konuda da her geçen gün gelişen modern dünyamızda ısınma ve sıcak su ihtiyacı içinde modern çözümler bulunması da son derece etkili olmaktadır.

Bulgurlu Arçelik Servisi hizmetlerimiz için Arçelik kombi cihazınızda çok ses olduğu takdirde kesinlikle başvurmanız gerekiyor. Böylelikle Arçelik markalı kombi cihazlarınızın her türlü arızası için modern çözümleri en kısa süreler içerisinde profesyonel teknik ekiplerimiz ile sunabiliyoruz. En kısa süre içerisinde evinize gelen gezici teknik ekiplerimiz, arızanın tespit edilmesi işlemine hemen başlamaktadır.

Bu arıza tespiti işlemi için öncelikle cihazınızın fan motorunda problem olabileceğinden, fan motoru kontrol edilerek, arıza tespit edilirse değişimi yapılıyor. Eğer arıza burada değil ise ikincil olarak cihazın devir daim motorunda problem olabileceğinden bu parça kontrol edilir, eğer arıza burada ise yine değişimi yapılmaktadır.

Eğer arıza burada da değil ise cihazın haznesindeki suda hava olabileceğinden, bu bölümdeki hava alınmaktadır. Ancak sorun burada da çözüme kavuşmadığı takdirde en sonra olarak cihazınızın sıcak su ile kaloriferi ayrıştırıcı parçalarda hata olabileceğinden kontrolü yapılarak, hataları düzeltilmektedir. Bu noktada yapılan parça değişimlerinde Pendik Arçelik Servisi olarak sadece orijinal yedek parçalar kullanıyoruz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac