Anasayfa » Oyunlarım

Kafa Topu

28 Eylül 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.213 Kez Ziyaret Edildi.

kafa-topu

Kafa topu oyunu hem internet dünyasında hemde oyunkolu üzerinde en çok ilgi gören futbol oyunları arasında yer alıyor. Bir diğer ismi ilekafa futbolu olarak bilinen bu oyun 2 tane karakter var.

Bu karakterlerin sadece kafası ve birazda ayakları görünüyor. O kadar büyük kafaları var ki vucütlarının diğer kısımları neredeyse hiç gözükmüyor. Bu nedenle oyunun adı kafa topu olarak belirlenmiştir. Normal futbol maçlarında kafa ile topa vurmanın önemi vardır. Özellikle korner vuruşlarında oldukça önemlidir.

Yalnız futbolcular için ayak ile topu kontrol etmek çok daha önemlidir. Karakterlerimizin ayağı bulunuyor yalnız kafa ile topu kontrol edip gol atmak çok daha kolaydır. Oyun ilk etapta basit bir oyun gibi görünsede oynadıkça başarılı bir oyun olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Öyle ki her kazandığınız maç sizin kariyerinizde bir adım daha ilerlemenizi sağlar. Hangi futbol oyuncusu kariyerinde ilerlemek istemez ki?

Kafa topu oyununda bu ve bunun gibi bir çok detay yer alıyor. Katıldığınız futbol takımını lig şampiyonu yapmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Kafa topları gollerini ne kadar iyi attığınızı onlara gösterin.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Oyunun Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac