Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Kablosuz Şarj Ne Kadar Pratik?

17 Haziran 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 634 Kez Ziyaret Edildi.

kablosuz-sarj

Nikola Tesla’nın ilk çalışmalarından bu yana kablosuz enerji aktarımı konusunda yeterince yol alındı.Taşınabilir pillerle birlikte bunu kullanması çok daha pratik olacak.

Kablosuz elektrik aktarımı konusunda olgunlaştırılmış bir teknoloji ve oturtulmuş bir standart mevcut. Bu ürünlerin hayatımıza girmesi ve USB yuvalarımızın şarj kablosu takııp çıkartmaktan yalama olmasının önüne geçilmesi için bir sorun yok; ürünleri makul fiyata ve cihazlarımıza uygun olanlarını bulmak dışında.

Çi gücünüzü kullanın

Thermaltake’in yan markası Luxa2 birçok farklı alanda aksesuar sunuyor. Bunlar arasında en öne çıkanı şüüphesiz kablosuz şarj ürünleri. Fuarda gördüğümüz kabşlosuz şarj sistemleri destekleyen veya bir aparatlakablosuz şarjı destekleyebilecek hale gelen ürünler için pratik pil doldurma seçeneği sunuyor. Nasıl çalıştığını videomuzda görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac