Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

iPhone’a “su koruması!”

10 Ocak 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.294 Kez Ziyaret Edildi.

iPhone'a

iPhone’u sudan koruyan çözüm, “100 kat” daha güçlenerek CES 2013’de tekrar ortaya çıktı!

Cep telefonunuzu suya karşı koruyan çözümler, genellikle pek hesaplı değiller. Ancak Liquipel’in yenilediği koruyucusu, hem geçen senekine göre 100 kat daha fazla koruma sunuyor, hem de rakiplerine göre daha uygun fiyatlı.

Geçen seneki CES’de tanıtılan Liquipel’e göre 100 kat daha etkili olduğu söylenen Liquipel 2.0, aynı zamanda daha dayanıklı. Cihazınızı su geçirmeyecek şekilde kaplamak 30 dakika sürüyor ve bu iş size 59.95 dolara maloluyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre Liquipel 2.0 ile korunan bir cep, IPX7 (1 metre derinlikte 30 dakika) su geçirmezlik derecesine ulaşıyor. Bununla birlikte şirket, Liquipel 2.0’ın duş veya yüzme için tasarlanmadığının altını çiziyor.

Geçen sene Malezya, Güney Kore ve Hong Kong gibi Asya ülkelerinde satışa sunulan Liquipel, önümüzdeki aylarda Endonezya ve Çin pazarına da girmeyi planlıyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac