Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

İpad’inize Klavye mi Arıyorsunuz?

13 Eylül 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.083 Kez Ziyaret Edildi.

İpad'inize Klavye mi Arıyorsunuz?

iPad için üretilen klavyeler tabletin kullanıcıları tarafından epey rağbet görmekte. Özellikle günlük hayatında yazı yazmaya fazlaca vakit ayıranların konfor sorununu ortadan kaldıran bu aksesuarlara her …

iPad için üretilen klavyeler tabletin kullanıcıları tarafından epey rağbet görmekte. Özellikle günlük hayatında yazı yazmaya fazlaca vakit ayıranların konfor sorununu ortadan kaldıran bu aksesuarlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor.

ZAGGkeys PRO ve ZAGGkeys PRO Plus olmak üzere iki versiyon halinde piyasaya sürülen bu modellerin her ikisi de manyetik özellikteler. iPad’e sıkıca tutunan bu klavyeler tabletinize iyi bir koruma sağlıyor. Arkadan aydınlatma özelliğine sahip olan Plus modelin renkleri kullanıcının beğenisine göre ayarlanabiliyor. Zaten ZAGGkeys PRO ve ZAGGkeys PRO Plus arasındaki tek fark da bu.

Fakat bu özellik tahmin ettiğiniz üzere batarya süresini olumsuz etkiliyor. Batarya demişken, ürünlerin pil ömrü bekleme konumundayken 4-6 ay arasında değişiyor. Yoğun çalışma ortamında ise bu süre birkaç haftayla sınırlı. ZAGGKeys PRO 99 dolara satılırken Plus versiyonunun satışı 129 dolar üzerinden gerçekleşmekte.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac