Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

iPad’in İlk Yarış Direksiyonu

5 Kasım 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | 1 yorum | 1.122 Kez Ziyaret Edildi.

iPad'in İlk Yarış Direksiyonu

iPad’de özellikle yarış oyunu tutkunlarının hoşuna gidecek bir ürünle karşı karşıyayız.

Tablet kullanıcılarının en büyük keyiflerinden biri de cihazlarının büyük ekranlarında oyun oynamaktır.

Apple’ın popüler tableti iPad’in de oyun konusunda hatırı sayılır bir ünü olduğunu kabul etmek gerekiyor. Büyük ve net ekranı oyun meraklılarını cezbeden unsurlardan biri. Piyasada farklı oyun türlerine özel tasarlanmış pek çok aksesuar bulabiliyoruz. Fakat bu kez özellikle yarış oyunu tutkunlarının hoşuna gidecek bir ürünle karşı karşıyayız.

Yarış oyunları oynarken cam ve alüminyumdan inşa edilmiş dikdörtgen bir obje yerine gerçek direksiyon deneyimi sunan bir aksesuar kullanmak istiyorsanız KOLOS size aradığınızı veriyor. iPad’in 2,3 ve 4. jenerasyonları ile uyum gösteren bu aksesuarın fiyatı hakkında henüz bir yorum yapılmıyor. Söz konusu ürün iki parçadan oluşmakta. Direksiyon bölümünü ayrı olarak kullanabileceğiniz gibi cihazı herhangi bir yüzeye sabitleyip de kullanabilme şansına sahipsiniz. iPad’i çıkarmak ve takmanın sadece tek bir tuşla gerçekleştirildiği KOLOS’un kullanım özelliklerine aşağıda yer alan videodan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac