Çatlak Dünya » Anasayfa » Yaşam

İntihara kalktı borçlu çıktı!

21 Mart 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 860 Kez Ziyaret Edildi.

Eskişehir’de, aldığı alkolün etkisiyle yangın merdiveninden kendisini aşağıya atmak isteyen Bülent Sap’ın (34), intihara teşebbüsü pahalıya patladı.

Tepebaşı Cumhuriyet Mahallesi’nde önceki gün yaşanan olayda, iddiaya göre işsiz olduğunu söyleyen genç, sokakta bulunan yangın merdivenine tırmandı. Bir süre sonra bağırmaya başlayarak canına kıymak istedi. Çevre sakinlerinin durumu haber vermesi üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. Şahsın, elektrik tellerine yakın olması nedeniyle sokağın elektrikleri kesildi. Polisin ikna çabalarına cevap vermeyen Sap, kendini yaklaşık 30 metreden aşağıya bıraktı. Kameraların saniye saniye kayıtta olduğu o anlarda Sap, yangın merdivenin altında bulunan ticari aracın tavanına, daha sonra da yere düştü. Sağlık ekipleri tarafından hemen müdahale edilen genç, yaralı olarak Eskişehir Osmangazi Tıp Fakültesi’ne kaldırıldı. Sap’ın üzerine düştüğü aracın sahibi, şikâyette bulunarak zararının tazmin edilmesini istedi. Hastanede tedavi gören Sap, taburcu olduktan sonra mahkemeye sevk edilecek.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac