Çatlak Dünya » Anasayfa » Tanıtım Yazıları

İnternetteki Haberin Yeni Adresi

1 Eylül 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 634 Kez Ziyaret Edildi.

logo

Günümüzde internet üzerinden birçok bilgiyi elde edebiliyoruz. Gündem, sağlık haberleri, siyasi haberler, bilim haberleri, magazin haberleri gibi gelişmeleri her gün internet üzerinden takip edebiliyoruz. Bunun bizim için avantajı oldukça fazladır. En önemli avantajı ise birçok kaynaktan bilgi elde edip olaylara ve gündeme tarafsız bakabilmektir. Her türlü haberi ve gündemdeki olayları, siyasal gelişmeleri, spor haberlerini artık sanal ortamdan rahatlıkla okuyabilir, bilgi sahibi olabiliriz.
Sürekli güncel olan bir diğer konu ise güncel teknoloji haberleridir. Teknoloji ile arası iyi olanlar ve teknoloji ile ilgilenenler bu tarz teknolojik haberleri takip edebilirler. Bu anlamda hem bilimden haberdar olacaklardır hem de teknolojik gelişmeleri takip edeceklerdir. Teknoloji haberleri insanlara teknolojik araç ve gereçler, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve daha birçok makine hakkında bilgi sunar. En doğru bilgiyi gündelik olayları takip ederek öğrenebiliriz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac