Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

İmmergas Kombiniz mi Arızalandı ? Özel İmmergas Servis Yanınızda!

2 Mart 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 131 Kez Ziyaret Edildi.

immergas-servis-tanitim

İmmergas Kombi ile eviniz, iş yeriniz yada ofisiniz daha güzel hale geleceğini biliyormusunuz. ? İmmergas kombi ile sizlerin evlerine, iş yerlerine, ofislerine ve bürolarınıza konuk oluyoruz. Kombi sektörünün öncü kuruluşlarından bir tanesi olan İmmergas kombi sizler için daha güvenilir bir hale gelerek farklı sunumlarla sizlerin hizmetine girmiştir. Her zaman kaliteyi ve titizliği ön planda tutan firmamız sizler için en iyisini hizmetinize sunuyor.

Ayrıca İmmergas Kombi firmamızda çeşitli kampanyalar ve günü birlik taksit uygulamaları yapılmaktadır. Herkes kombi alabilsin diye kış aylarına özel çeşitli kampanyalar yapmaktayız. İmmergas Kombi hakkında detaylı bilgi almak için http://www.immergasservisleri.com web adresine günün her saati yada 7 gün 24 saat girerek gerekli bilgileri detaylı olarak alabilirsiniz. Ayrıca telefondan bilgi almak istemeyen müşterilerimizi en yakın ofis ve bürolarımıza davet ediyoruz.

İmmergas Kombi ile ev, iş, büro, ve ofisleriniz daha sıcak ve daha konforlu bir hale gelecektir. Bizler Özel İmmergas Servisi olarak sizlere her zaman kaliteyi sunarak yolumuza devam etmekteyiz. Çünkü İmmergas Kombilerin parçaları 1 yıl garanti kapsamındadır. Her zaman sizleri düşünerek haraket eden firmamız sizler için yeni bir yenilik yaparak yeni yada eski İmmergas kombileriniz arıza yaptığında artık parçaları 1 yıl garanti kapsamında olacaktır.

Fakat yetkili servisi değiliz. Tüketicilerimizn bunu bilmeleri gerektiğini düşünerek söylemek ve belirtmek istiyoruz. Çünkü bizler gerçekten müşterilerimize değer veriyor ve bu değeri layıkıyla sizlere göstermeye çalışıyoruz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac