Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Huawei Ascend P2’nin Yeni Görüntüleri

20 Şubat 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 897 Kez Ziyaret Edildi.

Huawei Ascend P2’nin Yeni Görüntüleri
Huawei’nin yeni akıllı telefonu ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Son olarak cihazın yeni fotoğrafları internette dolaşmaya başladı bile. İşte o görüntüler.

Huawei‘nin bu ayın sonunda düzenlenecek olan MWC etkinliğinde duyurması beklenen yeni akıllı telefonu Ascend P2’nin yeni ekran görüntüleri internete sızdırıldı.
Ekran görüntüleri kısıtlı sayıda olsa da özellikle arkadan görüntülenen bir fotoğrafta, cihazın kamerasının 13 MP olacağını rahatlıkla görebiliyoruz.
Bunun haricinde cihazın 4.5 inç’lik Full HD ekrana sahip olacağı, 2 GB bellek ve 3,000mAh’lık batarya ile satışa sunulacağı da gelen bilgiler arasında. Her ne kadar kesinleşmiş bir durum olmasa da Ascend P2’nin Android 4.2 işletim sistemi ile birlikte kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor.
Sözü hiç uzatmayalım ve Huawei’nin yeni akıllı telefonunun ekran görüntüleri ile sizleri baş başa bırakalım.

Huawei Ascend P2'nin Yeni Görüntüleri

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac