Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

HTC One için Android 4.3’ün eli kulağında!

27 Eylül 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 635 Kez Ziyaret Edildi.

HTC One için Android 4.3'ün eli kulağında!

Eğer siz de bu telefona sahipseniz, Android 4.3 güncellemesi için heyecanlanmaya başlayabilirsiniz!

HTC’nin gurur kaynağı olan akıllı telefonu HTC One, yakın zamanda Android 4.3’e güncellenecek. Bu bilgi, doğrudan HTC Amerika’nın başkanı Jason Mackenzie’den geliyor. Açıklamayı Twitter üzerinden yapan Mackenzie, güncellemenin HTC One Developer Edition sahiplerine bu hafta ulaşacağını söyledi.

Daha önce Dev Edition sahiplerine güncellemenin eylül ayının sonlarında ulaşacağı söylenmişti ve bu açıklama büyük oranda zaten bildiğimiz bir şeyin doğrulanmasını sağladı.

Ancak Mackenzie bu sefer fazladan bir bilgi vererek Kanadalı HTC One sahiplerinin de bu ayın sonunda güncellemeye ulaşabileceklerini söyledi. Ayrıca HTC One için olan Android 4.3’ün “son Sense tecrübesi” ile geleceği de bildirildiği için, kullanıcılar Android’de bulunan değişimlerin ötesinde bir şeyler bekleyebilirler ama bu farkların ne olacağı henüz belli değil.

Açıklamasına devam eden Mackenzie, HTC’nin güncellemesi için ABD ağ sertifikalarını almaya çalıştıklarını söyledi. Yani Avrupa’daki HTC One’ların ne zaman güncellemeye ulaşacakları henüz belli değil. HTC adına konuşan bir diğer sözcü ise “Yazılım güncellemeleri ile ilgili pek çok değişken söz konusu; özellikle test ve kariyer sertifikalarında… Ancak yakın zamanda güncellemenin size ulaşacağı konusunda rahat olabilirsiniz” açıklamasında bulundu.

Ayrıca HTC’nin memleketi Tayvan’da güncellemelerin aktif olduğuna dair raporlar bulunmakta. Yani güncelleme hareketi kesinlikle başlamış gözüküyor…

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac