Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Google’dan TBT’leriniz İçin Yeni Uygulama: PhotoScan

14 Aralık 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 36 Kez Ziyaret Edildi.

Google'dan TBT'leriniz İçin Yeni Uygulama: PhotoScan

Google, eski fotoğraflarınızı telefonunuzla kolayca taratmanızı sağlayan PhotoScan’i indirmeye sundu!

Google, dijital ortama henüz aktarmadığınız eski fotoğraflarınızı telefonunuza, tabletinize veya bulut hesabınıza taşımanızı sağlayacak PhotoScan‘i ortaya çıkardı.

Google, yeni uygulamasını kendi sözleriyle şöyle tanıtıyor:

“PhotoScan, saniyeler içinde harika görünen dijital kopyalar oluşturmanızı sağlar – kenarları algılar, görüntüyü güçlendirir, doğru yönde döndürür ve parlamaları ortadan kaldırır. Taratılan fotoğraflar tek dokunuşla ücretsiz olarak Google Photos’a yüklenebilir ve organize edilebilir, aranabilir, paylaşılabilir ve yüksek kalitede güvenle yedeklenebilir.”

PhotoScan, fotoğraflarınızı taramak için telefonunuzun kamerasını kullanıyor.

Bu arada yeni yayınlanan PhotoScan’in yanında Google Photos’a gelen güncelleme, uygulamaya birkaç fotoğraf düzenleme işlevi kazandırıyor. Bunlardan bir tanesi, tek bir dokunuşla exposure ve renk doygunluğu ayarlarını yapıp sonuçları hemen görmenizi sağlıyor. Bu güncellemeyle birlikte Google, fotoğraflarınıza uygulayabileceğiniz 12 filtre sunuyor. Google Photos güncellemesinin önümüzdeki birkaç gün içinde herkese ulaşması bekleniyor.

Google Play bağlantısı: PhotoScan

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac