Çatlak Dünya » Anasayfa » Google

Google you(siz)

16 Ekim 2011 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.327 Kez Ziyaret Edildi.

İşte sosya paylaşım sitelerine rakip olarak açılan google siz açılalı yaklaşık 2ay olan google siz nedir nasıl kulanılır ne işe yarar  hepsi haberin devamında
Google +Siz nedir?
Google +Siz nasıl kullanılır
Google +Siz ne işe yarar?

Yenilikleri ile kullanıcılarını şaşırtan arama motoru devi Googledaki + Siz Nedir,Google + Siz ne işe yarar?

Google +Siz Nedir +Siz Nasıl Kullanılır?

Google + Siz google plusun kısa yoludur,google hesabınız varsa köşedeki +siz tıklayıp hesabınızı güncelliyor ve + size katılmış oluyorsunuzDaha sonra her + siz e tıkladığınızda google + plus sayfanıza direk girebiliyorsunuzGoogle +Siz Nedir +Siz Nasıl Kullanılır?

Google +Siz Nedir +Siz Nasıl Kullanılır?

Peki daha sonra ne oluyor bir nevi facebook gibi düşünün sosyal paylaşım yapabiliyor ayrıca ,google + kullanıcılarıyla sohbet edebiliyor,oyun oynayabiliyorsunuz,sohbet ettiğiniz kişilerle aynı anda video izleyebiliyorsunuzGoogle +Siz Nedir +Siz Nasıl Kullanılır?

ayrıca son zamanlarda bir çok sitede gördüğünüz google +1 butonu ilede internet aleminde beğentiğiniz konuları + layabiliyorsunuzGoogle +Siz Nedir +Siz Nasıl Kullanılır?Bu şekilde arkadaşlarınız googlede bir şey aradığında sizin + ladığınız konuya google öncelik tanıyorGoogle +Siz Nedir +Siz Nasıl Kullanılır?

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac