Çatlak Dünya » Anasayfa » Android

Google Play’e yeni ön kayıt işlevi!

12 Mayıs 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 318 Kez Ziyaret Edildi.

2015051115542164972

Google Play’e gelen bu yeni özellik, merakla beklediğiniz uygulamalarda size yardımcı olacak!

Google, beklediğiniz uygulamaların yayınladığını anında öğrenmenizi sağlayacak yeni “ön kayıt” işlevini kullanıma sundu. İşlev, şu an Google Play’de kullanılabilir halde ve Terminator Genisys: Revolution‘da çalışıyor.

Henüz indirmeye sunulmayan uygulamalar için Google Play’de ön kayıt düğmesine bastığınızda, kayıt işleminiz gerçekleşiyor. Böylece uygulama yayınlandığı anda telefonunuza bir uyarı alıyorsunuz. Uygulama yayınlandığında uyarı almaktan vazgeçerseniz, kaydınızı iptal ettirmeniz de mümkün.

Google Play’e eklenen bu işlev, uygulama ve oyun geliştiricilerinin ilgi seviyesini önceden ölçmelerine olanak tanıyacak ve uygulama yayınlandığında ek bir çaba göstermeden, kullanıcıların uyarılmasını sağlayacak. Bu yüzden ön kayıt, geliştiricilerin favori işlevleri arasına girecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac