Çatlak Dünya » Anasayfa » Android

Google Play’de 1. Yaş İndirimi

6 Mart 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | 2 yorum | 848 Kez Ziyaret Edildi.

Google Play'de 1. Yaş İndirimi

Android platformunun uygulama mağazası Google Play 1. yaşını indirimlerle kutluyor.

Bundan 1 yıl önce Android Market’in yerine Android platformundaki yerini alan uygulama mağazası Google Play bu süre içerisinde çok hızlı bir şekilde büyüdü. Uygulama sayısında iOS platformunun uygulama mağazası AppStore’a oldukça yaklaşan mağaza şu sıralar 1. yaşını kutlamak ile meşgul. 1. yaşını indirimlerle kutlamayı tercih eden Google Play’de yeni başlayan indirimler ilerleyen günlerde de devam edecek.

Avustralya’da başlayan indirim kampanyasının sayfası ülkemiz için de hazırlanmış durumda. Ancak ülkemiz için henüz pek bir indirim söz konusu değil. Mesela Avustralya sayfasında %50 indirimli uygulamalar bölümü dahi bulunmakta. Tabii bu tarz indirimlerin ilerleyen saatler ya da günler içerisinde ülkemiz için de yapılması bekleniyor.

Buradan ülkemiz için hazırlanan indirim sayfasına ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde ara ara sayfayı kontrol edip, indirimleri takip etmenizde fayda var. Tabii eğer indirimleri kaçırmak istemiyorsanız.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac